You are currently viewing Jaki jest numer telefonu do biku – Biuro Informacji Kredytowej kontakt

Jaki jest numer telefonu do biku – Biuro Informacji Kredytowej kontakt

Co miesiąc kilkaset osób szuka w internecie odpowiedzi na pytania: jaki jest numer do biku oraz gdzie znajduje się siedziba bik. Aby ułatwić ci poszukiwania, stworzyłem poniższy zbiór wszystkich danych kontaktowych Biura Informacji Kredytowej.

Na początku warto jednak dodać, że kontaktowanie się z pracownikami BIK w celu “wyczyszczenia negatywnych wpisów” będzie bezskuteczne. Nikt odbierający telefony nie ma wglądu w Twój raport ani nie ma kompletnie żadnego wpływu na widniejące w nim wpisy.

Najskuteczniejszym i najtańszym sposobem na wyczyszczenie BIKu jest działanie według sprawdzonego i jasno określonego planu, który dla Ciebie przygotowaliśmy:
Czysty BIK – jak samodzielnie wyczyścić BIK, KRD, Rejestr bankowy

Całkowity koszt to 58zł, bez znaczenia ile wpisów masz do usunięcia i z jakich baz. Nie będę przechwalać się skutecznością – wystarczy, że przejrzysz opinie zadowolonych klientów… 🙂

BIK numer telefonu – infolinia

Głównym kanałem komunikacji Biura Informacji Kredytowej z klientami jest infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 20.

BIK telefon

22 310 44 44
22 348 44 44

Pracownicy obsługujący infolinię udzielą Ci wszystkich technicznych informacji oraz pomogą w wygenerowaniu darmowego raportu. Niestety nie otrzymasz żadnych informacji co do Twoich wpisów w rejestrze BIK.

Na infolinię BIK dzwonią ludzie z całej Polski. Czasem konieczne jest uzbrojenie się w cierpliwość podczas oczekiwania na połączenie.

BIK kontakt osobisty, czyli gdzie znajduje się siedziba

Główna siedziba Biura Informacji Kredytowej, wraz z centrum obsługi klienta, znajduje się w kompleksie biurowców na warszawskim Mokotowie.

BIK S.A. i BIG InfoMonitor S.A.

ul. Zygmunta Modzelewskiego 77a
02-679 Warszawa

Wejście do siedziby BIK S.A.

W budynku przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 77a , na samym parterze znajdziemy:

  • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
  • Biuro Obsługi Klienta Związek Banków Polskich
  • Punkt Obsługi Klienta BIG InfoMonitor S.A.
numer telefonu do biku
Siedziba BIK i BIG InfoMonitor znajduje się na parterze

BIK kontakt e-mail i strona internetowa

Do dyspozycji mamy również adres mailowy obsługiwany przez Biuro Obsługi Klienta. Czas odpowiedzi na pytania zadane tą drogą kontaktu niestety jest dość długi – nawet powyżej 24 godzin. Podobnie jak przy połączeniu na infolinię – nie otrzymamy, żadnych poufnych danych o naszych wpisach w rejestrze.

www.bik.pl
kontakt@bik.pl


Masz już numer telefonu do biku i adres email

Wyszukanie bezpośredniego numeru telefonu do BIK to najprostszy sposób na pomoc w razie pytań lub wątpliwości. Jednak ze względu na sporą liczbę interesantów, nie zawsze szybki i skuteczny. Z naszej strony, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w dziale Pytanie do eksperta.

Zajrzyj też na naszego bloga na którym znajdziesz wiele praktycznej i darmowej wiedzy dotyczącej oddłużania i finansów. Znajdziesz m.in odpowiedzi na pytania jak usunąć się z bik i jak skutecznie powstrzymać egzekucję komorniczą.

Dodaj komentarz